Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

„Razem Na Święta - pod takim hasłem w dniu 16 grudnia 2020 r. odbyły się warsztaty dla podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Warsztaty prowadziły Panie: Iwona Żola - nauczyciel przedmiotów zawodowych z fryzjerstwa oraz Agnieszka Kusak- nauczyciel przedmiotów hotelarskich z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu .

Uczestnicy biorący udział w warsztatach fryzjerskich zapoznali się z zasadami właściwej pielęgnacji włosów i skóry głowy, uczyli się jak dbać o higienę i jak dobierać odpowiednie preparaty . Na koniec spotkania uzyskali od prowadzącej szereg cennych rad potrzebnych

w codziennej pielęgnacji włosów. Pani Iwona Żola zaprezentowała także przybory, narzędzia

i aparaty fryzjerskie. Podczas ćwiczeń praktycznych prowadząca zmieniała wizerunek podopiecznych poprzez strzyżenie oraz dobieranie fryzur i uczesań odpowiednich do typu urody.

Starsza młodzież uczestniczyła w zajęciach gastronomicznych i pod czujnym okiem Pani Agnieszki Kusak zajmowała się wypiekaniem i dekorowaniem tradycyjnych świątecznych pierników. Będą one doskonałą ozdobą choinek oraz wigilijnego stołu.

W ramach Akcji „Razem Na Święta – członkowie Szkolnego Koła Wolontariacko- Profilaktycznego „Pomocna dłoń ” w listopadzie przeprowadzili zbiórkę artykułów chemicznych dla podopiecznych z placówki w Skopaniu i w dniu spotkania przekazali je opiekunom. W zbiórkę zaangażowały się Panie : Iwona Żola, Agnieszka Kusak, Zofia Fijałkowska i Lubomira Trela.

Celem naszej inicjatywy było niesienie pomocy innym, budowanie wspólnoty i więzi poprzez podtrzymywanie kilkuletniej już współpracy pomiędzy ZS im. prof.

  1. Groszkowskiego w Mielcu, a Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Podjęte działania, są najlepszym sygnałem, że osoby potrzebujące nie są same i zawsze jest ktoś kto o nich pamięta.

Działania realizowane w ramach naszej akcji „Razem na Święta” miały bezpieczny

i odpowiedzialny charakter ze względu na stan epidemii. Wychowawcy zadbali aby zachowany był dystansu społeczny, natomiast prowadzący postępowali zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Dzięki zaangażowaniu wychowawców, w warsztatach uczestniczyły dzieci młodsze oraz starsi wychowankowie Centrum.

#RazemNaŚwięta

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.