Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

          W bieżącym roku szkolnym 2010/2011 rozpoczęliśmy jako Szkoła współpracę z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska. Ze strony nauczycieli w projekcie biorą udział: Elżbieta Bąk, Beata Gruszecka, Ewa Kozdęba i Marzanna Mazur-Witek. Do grona zaangażowanych uczniów należą: Magdalena Brzostecka, Magdalena Maziarz, Marek Szydło, Mariola Piechota, Klaudia Piątek, Małgorzata Chmura, Natalia Czerwonka, Kinga Skrzypek, Marek Zieliński, Arek Kusek, Natalia Ćwięka, Karolina Karkosza, Oliwia Ryś, Jakub Michnik. Wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć serdecznie zapraszamy!

 

          W ramach współpracy z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska zdecydowaliśmy się przybliżyć naszym uczniom odnawialne (alternatywne) źródła energii. Uczennice klasy 4A Magdalena Brzostecka i Magdalena Maziarz przygotowały prezentacje na ten temat.

1. Alternatywne źródła energii.

2. Odnawialne źródła energii. 

Jakub Michnik uczeń klasy IV C przygotował film:

Zapraszamy do oglądania!

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.