Szkoła okiem kamery

   
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/wichry oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/wichry oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}aktualnosci/wichry{/gallery}

 

W dniu 30 listopada uczniowie naszej szkoły byli w kinie Galaktyka na filmie pt. "Wichry Kołymy". Organizatorem wyjścia był pan Wiesław Strycharz.

Ten film  to epicka opowieść o ludzkich losach w czasach totalitarnego terroru-stalinowskich czystek lat 30-tych. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej biografii najgłośniejszej rosyjskiej dysydentki, Eugenii Ginzburg. Film opowiada o uwięzieniu skazaniu i pobycie w lodowym piekle łagrów Kołymy. Klasy biorące udział w seansie to :4a, 4b, 4c, 4d, 3a, 3c, 3d, 3e, 3g, 2c, 2d,, 2i, 2h, 1f. Opiekunami młodzieży w czasie seansu były panie: Marta Borek, Anna Bajor, Małgorzata Barnaś, Halina Bednarz, Marianna Brzychcy, Elżbieta Bąk, Ewelina Jaroń, Iwona Żola.

W.S

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.