Szkoła okiem kamery

   
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/KrolewnaSniezka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/KrolewnaSniezka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}aktualnosci/KrolewnaSniezka{/gallery}

 

Dnia 18 listopada 2010 roku odbyło się w naszej szkole przedstawienie teatralne w języku niemieckim pt. „Schneewittchen – Królewna Śnieżka", które zostało przygotowane przez uczniów klasy III f pod kierunkiem pani Ewy Bożek.  

Był to już kolejny spektakl teatralny, który propaguje naukę języka niemieckiego wśród uczniów naszej szkoły. Należy również wspomnieć, że aktywny udział w inscenizacji wzięli uczniowie klasy IV b, którzy pomagali w wykonaniu pięknych dekoracji. Nauka tekstu, przygotowanie strojów i wykonanie dekoracji wymagało dużego zaangażowania i samozaparcia ze strony uczniów. Dwumiesięczne przygotowania zaowocowały wspaniałym występem i uznaniem ze strony nauczycieli oraz licznie zgromadzonej publiczności. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.