Szkoła okiem kamery

   
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Niepodleglosc oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Niepodleglosc oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}aktualnosci/Niepodleglosc{/gallery}

 

11 listopada 2010 roku poczet sztandarowy reprezentujący naszą szkołę w składzie: Izabela Jemioło, Natalia Siwa Dawid Wolak – uczniowie klasy 3F pod opieką pani Anny Bajor, wziął udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Oficjalne obchody święta zostały połączone z 540-tą rocznicą lokacji miasta Mielca.  rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny w bazylice mniejszej pw. Św. Mateusza. Później biało – czerwony pochód pocztów sztandarowych, delegacji i mieszkańców miasta przeszedł pod Pomnik Wolności. Tam, dla uczczenia rocznicy lokacji miasta Mielca, kasztelan Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej odczytał akt lokacyjny, a następnie wręczył go włodarzom miasta. Uroczystości urozmaicił pokaz musztry w wykonaniu chorągwi, salwy armatnie i montaż poetycki przygotowany przez uczniów ZST w Mielcu. Na koniec tradycyjnie złożono kwiaty i wieńce pod Pomnikiem Wolności.

D.T

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.