Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

 

11 listopada 2010 roku poczet sztandarowy reprezentujący naszą szkołę w składzie: Izabela Jemioło, Natalia Siwa Dawid Wolak – uczniowie klasy 3F pod opieką pani Anny Bajor, wziął udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Oficjalne obchody święta zostały połączone z 540-tą rocznicą lokacji miasta Mielca.  rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny w bazylice mniejszej pw. Św. Mateusza. Później biało – czerwony pochód pocztów sztandarowych, delegacji i mieszkańców miasta przeszedł pod Pomnik Wolności. Tam, dla uczczenia rocznicy lokacji miasta Mielca, kasztelan Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej odczytał akt lokacyjny, a następnie wręczył go włodarzom miasta. Uroczystości urozmaicił pokaz musztry w wykonaniu chorągwi, salwy armatnie i montaż poetycki przygotowany przez uczniów ZST w Mielcu. Na koniec tradycyjnie złożono kwiaty i wieńce pod Pomnikiem Wolności.

D.T

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.