Szkoła okiem kamery

   
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/DzienNiepodleglosci oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/DzienNiepodleglosci oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}aktualnosci/DzienNiepodleglosci{/gallery}

 

10 listopada w naszej szkole odbyła się  uroczysta akademia z okazji 92 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. przygotowana przez uczniów pod kierunkiem pani Anny Bajor oraz pani Marty Borek.

 

 Młodzież podczas akademii przypomniała wszystkim drogę naszego kraju do wolności i suwerenności. Konferansjerami były uczennice klasy III h – Aleksandra Jemioło i Natalia Żola. Poezję patriotyczną recytowały: Anna Rogoza z klasy III f oraz Alicja Czop z klasy III h, rolę marszałka Piłsudskiego odegrał Dawid Wach z klasy III c. Całość rozważań uświetniła swoim śpiewem Agnieszka Zielińska z klasy II f  oraz Magdalena Sobowska z klasy III d. Akademia zakończyła się poczęstunkiem żołnierskim  przygotowanym pod kierunkiem pani Magdaleny Winiarz przez uczennice klasy IV h: Kalicką Kingę, Śpiewak Beatę, Świderską Angelikę oraz Klaudię Wieczerzak. W akademii udział wzięli także: uczennice IV h - Izabela Stopa i Monika Karmelita oraz Łukasz Babula - uczeń klasy IIIc. Podziękowania należą się również  uczennicom klasy II h  Tomczyk Joannie i Sypek Aleksandrze, które pięknie udekorowały aulę na akademię oraz Radosławowi Warjasowi i Mateuszowi Skibie z klasy IV c, którzy czuwali nad sprzętem technicznym w czasie uroczystości.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.