Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

W dniu 6 lutego 2019r. o godz. 1600 w ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu miało miejsce uroczyste spotkanie, na które Dyrekcja Szkoły wraz z Radą Rodziców zaprosiła uczniów – laureatów stypendium za szczególne osiągniecia w nauce. Na spotkanie zaproszeni zostali również rodzice wyróżnionych uczniów, którym wręczono listy gratulacyjne. Stypendium p.o. Dyrektora szkoły jest  finansowane przez Radę Rodziców, z dużym udziałem sponsorów. Szczególne podziękowania kierujemy w tym miejscu do: pana Pawła Roga z firmy GUMOTIVE, pana Pawła Maziarza z firmy MKT SERVICE i pana Roberta Pezdy z firmy  R&G PLUS Sp. z o.o.

 Komisja w składzie: p.o. Wicedyrektor szkoły – p. Agnieszka Kusak- przewodnicząca, Przewodniczący Rady Rodziców –p. Roman Pantoł, Przedstawiciel Rady Pedagogicznej –p. Iwona Żola, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Dawid Wilk i opiekun Samorządu Uczniowskiego – p. Paweł Kolb przyznała stypendia w wysokości 100zł miesięcznie na okres: II-VI 2019r. następującym uczniom:

 1. Monika Niemczyk – kl. 2M
  2. Paweł Bryk – kl. 4C
  3. Paweł Popera – kl. 4C
  4. Karolina Pryga – kl. 4D
  5. Natalia Krępa – kl. 4E
  6. Katarzyna Soja – kl. 4E
  7. Żaneta Skoczylas – kl. 4E

Serdecznie gratulujemy!

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.