Szkoła okiem kamery

   
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Podkarpacki_Konkursu_Poezji_Religijnej oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Podkarpacki_Konkursu_Poezji_Religijnej oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}aktualnosci/Podkarpacki_Konkursu_Poezji_Religijnej{/gallery}

 

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 2F Agnieszka Zielińska wygrała eliminacje wstępne XX Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej w kategorii poezja śpiewana, występując w duecie ze swoją siostrą Ludmiłą- uczennicą ZST w Mielcu.

Finał konkursu odbędzie się 10 grudnia 2010 r. w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Życzymy powodzenia!

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.