Szkoła okiem kamery

   
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Sluby oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Sluby oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 26 października klasy III c , III f oraz IVa były w kinie Galaktyka na filmie Śluby panieńskie.

{gallery}aktualnosci/Sluby{/gallery}

Okrzykniętą komedią wszech czasów sztukę Aleksandra Fredry postanowił przenieść na ekran reżyser Filip Bajon. Piękne plenery prywatnego skansenu w Suchej, imponująca dbałość o szczegóły, wspaniałe kostiumy oraz  świetna gra czołówki polskich aktorów sprawiły, że była to niezapomniana lekcja literatury, a  Fredro znów bawił. Organizatorem wyjścia była pani Anna Bajor, a opiekunami młodzieży pani Elżbieta Bąk i pan Hubert Kardyś.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.