Szkoła okiem kamery

   
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Pies oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/Pies oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}aktualnosci/Pies{/gallery}

 

Pod takim hasłem została zorganizowana już po raz dziesiąty akcja pomocy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W dniu 20 października przeprowadzono zbiórkę na rzecz schroniska. W akcję zaangażowani byli  uczniowie klasy 2e Mateusz Bąk i Krzysztof Madej oraz uczniowie klasy 2i Piotr Radłowski, Radosław Paterak i Kamil Krępa. Nad całością czuwał  Wiesław Strycharz.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.