Szkoła okiem kamery

   

       W dniu 09.10.2018r. w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu odbył się etap szklony VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii’ organizowanego przez Stowarzyszenie Polonistów i Fundację „Zawsze Warto”. Patronat nad konkursem sprawują Władysław Ortyl-Marszałek Województwa Podkarpackiego, Małgorzata Rauch- Podkarpacki Kurator Oświaty a partnerem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie. W dyktandzie wzięło udział 23 uczniów naszej szkoły. Najlepsze wyniki uzyskali: Węglarz Martyna-  kl. II D,  Adamczyk Marcin -kl . IV B, Misina Dominik- kl. IV C, Drzymała Szymon- kl. IV B, Brzycki Bartosz kl. III C, Tomczyk Klaudia –kl. III M, Rybak Robert kl. II C, Światowiec Wiktoria- kl. II B, Mysor Stanisław- kl. I A, Graniczka Seweryn –kl. IV B, Ciemięga Jakub – kl. I E. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorami konkursu byli p. Halina  Bednarz i p. Marta Stachura. Dyktando to wpisało się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

                                                                                             Opr. Marta Stachura

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.