Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Natalia Krępa – dziewczyna z pasją i talentem.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie…” pisał polski pedagog i bajkopisarz Stanisław Jachowicz. Starał się tymi słowami zwrócić uwagę na to, jak wielu wartościowych ludzi jest wokół nas.

                Taką osobą jest niewątpliwie uczennica klasy II e Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu – Natalia Krępa. To dziewczyna z pasją i talentem. Od dziecka rysuje, maluje, projektuje tatuaże. Wykorzystuje przy tym różne techniki artystycznego wyrazu. Bardzo oryginalnie wyglądają jej prace wykonane czarnym atramentem długopisu.

                Talent Natalii odkryła jej nauczycielka przedsiębiorczości Pani Natalia Trela. To dzięki niej udało się przygotować wystawę prac naszej uczennicy. Wystawę można obejrzeć na szkolnym korytarzu, przed salą nr 61.

             Przygotowując swoje prace, Natalia najpierw wykonuje ołówkiem szkic, a następnie przez długi czas maluje go długopisem. Wykonanie takiego dzieła wymaga precyzji, skupienia i czasu (niekiedy nawet dwa miesiące). Gdy obraz jest już gotowy należy jeszcze usunąć ślady ołówka.  Poza tym młoda artystka rysuje obrazy kredkami, kopiuje dzieła wielkich mistrzów malarstwa. Wśród nich jest np. Pablo Picasso. Swoje prace Natalia zachowuje dla siebie, ale także tworzy dla znajomych i rodziny. Obecnie do jej twórczych eksperymentów doszły szablony i projekty tatuaży. Dziewczyna marzy, aby w przyszłości studiować na uczelni artystycznej, gdzie będzie mogła doskonalić i rozwijać swoje zdolności. Zatem trzymamy kciuki i gratulujemy talentu.

Zapraszamy kolejne osoby, które zechcą podzielić się z nami swoim talentem, zainteresowaniami, niebanalnym hobby. Uczniowie z pasją zgłaszają się do Pani Natalii Treli.

Czekamy ! Ta strona jest także dla Ciebie!

Tekst Haliny Bednarz

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.