Strzelnica LOK w Mielcu – 30.04.2014 r.
W dniu 30.04.2014 r. uczniowie klasy 1A i 2A technikum elektronicznego o profilu wojskowym, w Zespole Szkół im. J. Groszkowskiego przebywali na strzelnicy w Mielcu.
Sukces Klaudii Kotwicy
Klaudia Kotwica, uczennica klasy 1A technikum elektronicznego o profilu wojskowym osiągnęła bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ,,Alchemik” – Grodzisk Mazowiecki 2014 r.
W dniu 14.03.2014 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny, w którym udział wzięło 13 uczniów Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego w Mielcu. Wśród laureatów znalazła się jedna przedstawicielka naszej szkoły - Klaudia Kotwica, która nagrodzona została wyróżnieniem. Nauczycielem Klaudii jest mgr Ewa Kozdęba. Gratulujemy!
Uczniowie i wychowawca klasy 1A.
,,Prawda i pamięć”
W dniu 02 maja 2014 r. odbył się Rajd Rowerowy - ,,Śladami Białych Wilków”, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Maciej Dąbrowski i Dawid Piątek z klasy 1A oraz Rafał Ryniewicz – 2A.
VI Edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego
,,Poezja Walczącej Warszawy”
Konkurs ogłoszony 17 stycznia 2014r. , został rozstrzygnięty 15 kwietnia 2014r.
Celem konkursu było upamiętnienie 70-tej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego jako inspiracji dla pisarzy i twórców oraz propagowanie wartości patriotycznych wśród młodzieży szkolnej.
Pozostałe cele konkursu to kształtowanie wrażliwości na słowo, dbałość o piękno języka polskiego, a także rozwijanie indywidualnych zainteresowań młodzieży.
Strona 2 z 6