- Szczegóły
- Odsłon: 125
Finał akcji Eco-Walentynki!
9 marca w naszej szkole odbył się Finał Ogólnopolskiej Akcji Eco-Walentynki.
Wydarzenie było okazją do wymiany zużytych baterii na słodkie upominki (lizaki).
Uczniowie klasy 4D Technikum hotelarstwa przygotowali na tą okazję przepyszne wypieki, można było skosztować walentynkowych muffinek i rogalików.
Koordynatorami akcji w naszej szkole były Adrianna Jewuła, Magdalena Babula i Zofia Fijałkowska.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję!


