"Wypasione warsztaty" w SP Nr 11 w Mielcu.

      Vital-Groszek – grupa promująca zdrowe odżywianie w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu pod opieką nauczycielek gastronomii Magdaleny Winiarz i Agnieszki Kusak przygotowała zdrowe warsztaty na najmłodszych.

Nie da się nie zauważyć, że dziś był dzień czerwony. W tym kolorze dzieci czterech klas podstawowych przygotowywały sobie zdrowy posiłek na drugie śniadanie. Spośród pomidorków, rzodkiewek, czerwonego winogrona i czerwonych jabłuszek dzieci z pomocą carvingu mogły ruszyć swoją wyobraźnię. Z małymi podpowiedziami i przygotowaniem warzyw i owoców powstały bardzo zdrowe przekąski: nietypowe pingwiny, bo z winogron, kraby, chipsy jabłkowe - łabędzie, pisanki z jabłek, korony z marchewek, kwiaty z papryki i wiele innych, które nazwać mogą tylko dzieci, które je stworzyły. Na czerwonych stołach pojawił się też zielony ogórek, gdyby ktoś zechciał grać w „Masz zielone?”.

Dziękujemy uczennicom klasy 3B Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu za bezcenną pomoc w przeprowadzeniu warsztatów: Agata Sobol, Natalia Chruściel, Beata Chruściel.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm