Miło nam poinformować, że projekt Podzielmy się bioróżnorodnością ( Let’s share biodiversity) realizowany przez naszą szkołę w ramach programu eTwinning we współpracy z hiszpańską szkoła IES  A  Basella, Vilanova  de  Arousa  (Pontevedra)  spotkał się z uznaniem i zainteresowaniem innej europejskiej szkoły.  Przedstawiciele tureckiej placówki Burdur Bilim ve Sanat Merkezi zwrócili się z prośbą o możliwość przestąpienia do naszego projektu.  Ich wniosek uzyskał   aprobatę i od 02 grudnia br turecka szkoła jest trzecim partnerem w projekcie.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm