Nie od dziś wiadomo, że edukacja jest wspólnym zadaniem rodziców i nauczycieli. Szkoła powinna robić wszystko, by opiekunowie znajdowali w niej sojusznika gotowego do współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu, życzliwości i szacunku. Zgodnie z tymi zasadami dyrekcja Zespołu Szkół w Mielcu postanowiła stworzyć specjalne miejsce, w którym każdy z rodziców odwiedzających szkołę, będzie mógł w komfortowych warunkach zaczekać na swoje dziecko, a także spokojnie porozmawiać z nauczycielem lub wychowawcą. Kącik dla rodziców, usytuowany obok pokoju nauczycielskiego, będzie spełniał powyższe funkcje, co z pewnością ułatwi szczerą komunikację w sprawach problemów dziecka w domu i w szkole.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 Comenius



Projekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm