Natalia Tylutka, uczennica III klasy technikum hotelarskiego, została finalistką X edycji ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Jacka Kaczmarskiego. Edukacyjne zmagania przeprowadzono 1 czerwca w siedzibie Centrum Młodzieży w Krakowie. Uczestnicy turnieju reprezentujący niemal wszystkie regiony kraju musieli wykazać się szeroką wiedzą dotyczącą twórczości poetyckiej barda Solidarności. Podczas finału reprezentantka mieleckiego elektryka odpowiadała na pytania związane z zakresem tematycznym swej pracy, następnie dokonywała analizy i interpretacji losowo wybranego utworu Kaczmarskiego.  Uczennicę oceniali m. in. pracownicy dydaktyczni Uniwersytetu Jagiellońskiego. Opiekę nad Natalią sprawował Dariusz Dudek.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm