św. Jan Paweł II

        Okres Bożego Narodzenia, to najwspanialszy czas w roku. Cieszy oczy pięknem ozdób, cieszy uszy wspaniałymi kolędami i pozytywnie wpływa na nasze emocje – nastrojem, życzeniami, bliskością osób i poczuciem wspólnoty. Nie może w tym czasie zabraknąć Jasełek i wzajemnych życzeń.

        Jasełka w szkole są kulminacją przedświątecznych wydarzeń. W naszej szkole odbyły się 19.12.2019r. Wydarzenie to było podsumowaniem tego wszystkiego co rozpala naszą wyobraźnię i serca przed świętami np.: dekorowanie auli, wykonywanie ozdób choinkowych, kartek świątecznych,  składanie sobie życzeń itp. Szkolne Jasełka były również zapowiedzią Wigilii,  Bożego Narodzenia, kolędowania.

        W tym roku przedstawienie przygotowali uczniowie z klasy IBg, pod kierunkiem pań Małgorzaty Byrskiej i Iwony Żola. Motywem przewodnim scenariusza była :

 Zawsze zaglądaj w Swoje Serce ... Ono jest lustrem Twej Duszy ....

      W uroczystości uczestniczyła społeczność szkolna. Wszystkim, którzy nam pomagali bardzo dziękujemy, w szczególności pani Teresie Szczepańskiej za przygotowanie kostiumów i pomoc w dekorowaniu auli, uczniom klasy IBg za przygotowanie i wystawienie Jasełek, Kamilowi Kukla i Patrykowi Kasprzak z klasy IC, oraz Pawłowi Styczeń z klasy 1A za nagłośnienie, Nikodemowi Leś z klasy IVC  za wykonanie dekoracji.  

      Na zakończenie okolicznościowej uroczystości dyrektor szkoły - Pani Lidia Gereło podziękowała młodym artystom za przygotowanie Jasełek oraz złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm