Klasa IVA wraz z wychowawcą, p. Leszkiem Łanuchą oraz opiekunem p. Dariuszem Dudkiem, nauczycielem języka polskiego, w ramach wycieczki integracyjno-szkoleniowej uczestniczyła w wyjeździe do Tarnobrzega na Paintball.

       Kadeci ćwiczyli w praktyce umiejętności taktyczne poznane wcześniej na comiesięcznych szkoleniach w Jednostce Wojskowej w Dębicy, w których uczestniczą w ramach programu Certyfikowanych Klas Mundurowych. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała, deszcz dodatkowo uatrakcyjniał ćwiczenia i dodał im realizmu.

       Każdy z uczestników otrzymał wyposażenie, tzn. mundur, marker i maskę ochronną. Prowadzący przypomniał o zasadach bezpieczeństwa i regułach obowiązujących podczas gry w Paintball. Po zapoznaniu z terenem kadeci otrzymali amunicję i rozpoczęli ćwiczenia, według określonych celów jakie zakładał scenariusz.

      Kadeci rozegrali 7 scenariuszy. Po brudnych mundurach i zmęczeniu widać było zaangażowanie każdego z nich. To były naprawdę udane i atrakcyjne ćwiczenia.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm