7 września 2018r. nasza  szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję:  Narodowe Czytanie „Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego. Zainaugurowana przez Parę Prezydencką tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywała się w roku Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.  Nasza szkoła była jednym z ponad trzech tysięcy miejsc w Polsce i za granicą, gdzie czytano „Przedwiośnie”.  W grudniu, z tej okazji  otrzymaliśmy od Prezydenta Andrzeja Dudy list z podziękowaniem za uczestnictwo w akcji oraz okolicznościowy  egzemplarz „Przedwiośnia” , do którego Prezydent dołączył najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm