7 listopada 2018r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyło się Dyktando Niepodległościowe. Tegoroczna edycja wpisuje się w program uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jak co roku organizatorem tego wydarzenia było II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu.

Dyktando Niepodległościowe zgromadziło wielu mielczan, chętnych do jego napisania. Przeprowadzono je w sali kina ,,Galaktyka”. Tradycyjnie wzięli w nim udział uczniowie z Elektryka, w tym  kadeci klasy 2A technikum elektronicznego o profilu wojskowym  (z wychowawcą Romanem Gruszeckim). W Dyktandzie brała też udział grupa (10 uczniów) z innych klas, którzy zwyciężyli w etapie szklonym VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii’ organizowanego przez Stowarzyszenie Polonistów i Fundację „Zawsze Warto”.    Organizatorkami etapu szkolnego konkursu były: p. Halina  Bednarz i p. Marta Stachura.

Link - click

 

                                                                                            Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm