Polskie Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół” w Rymanowie zorganizowało 28.10.2018 r. (niedziela) Ogólnopolskie Zawody (Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych ,,Sokół”) w biathlonie letnim i strzelectwie sportowym. W zawodach udział wzięło blisko stu młodych, dziewcząt i chłopców z kilkunastu Gniazd Sokolich. Duży sukces odnieśli w nich kadeci z klas mundurowych z  Elektryka, reprezentujący PTG ,,Sokół 1893” w Mielcu.

Drużyna chłopców okazała się najlepsza w klasyfikacji indywidualnej w strzelectwie kulowym z karabinka kbks (Miłosz Kilian – 1miejsce, Miłosz Krużel – 3) oraz najlepsza w klasyfikacji drużynowej. Dziewczęta drużynowo w strzelectwie zajęły 4 miejsce. W biathlonie letnim (bieg i strzelanie)dziewczęta i chłopcy uplasowali się na czwartym miejscu. W klasyfikacji generalnej dziewcząt i chłopców mielecki ,,Sokół” uplasował się na wysokim 3 miejscu. Opiekunem uczniów był ich nauczyciel, instruktor strzelectwa sportowego - Roman Gruszecki.

                                                                                                            Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki

 

W zawodach udział wzięli następujący uczniowie:

Ewa Surowiec,

Luiza Krakowska,

Wiktor Nycek,

Miłosz Krużel,

Joanna Adamczyk,

Patrycja Machnik,

Miłosz Kilian,

Maksymilian Mamcarz,

Amadeusz Majlinger,

Kamil Magda,

Patryk Lonczak,

Maksymilian Duszkiewicz,

Sebastian Dolot.

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm