Z okazji Święta Flagi w Przedszkolu Miejskim Nr 8 w Mielcu 26.04.2018 r., odbyła się uroczystość patriotyczna poświęcona symbolom narodowym Rzeczypospolitej Polskiej. Przebieg uroczystości był podniosły i radosny, z udziałem odświętnie ubranych przedszkolaków i ich opiekunów oraz zaproszonych uczniów z Elektryka - klasy 1 A technikum elektronicznego o profilu wojskowym z wychowawcą Romanem Gruszeckim.  Zebrani w sali odśpiewali hymn państwowy, a następnie dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki patriotyczne. Przypomniano historię naszego godła, hymnu i flagi państwowej. Nad głównym wejściem do przedszkola, kadeci uroczyście zawiesili biało – czerwoną flagę. Wszyscy trzymając chorągiewki w barwach narodowych, przemaszerowali wokół przedszkola podkreślając swój patriotyzm i miłość do ojczyzny. Na przedszkolnym ogrodzie kadeci uczyli dzieci postawy żołnierskiej, wydawania komend i kroku marszowego. Na zakończenie imprezy dzieci podziękowały kadetom i ich opiekunowi za przybycie, wspaniałą zabawę. Goście byli wdzięczni  pani dyrektor Urszuli Ruckiej za zaproszenie, wspaniałą pracę dydaktyczną i patriotyczną.

                                                                                           Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki.

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 146 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm