Obóz szkoleniowy klasy 1A – profil wojskowy 03.06. – 04.06.2014 r.


             W tych dniach klasa 1A o profilu wojskowym, przebywała na obozie szkoleniowym w Nowej Dębie, w ramach ,,Planu współpracy Wojsk Lądowych z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi”.

               W dniu 14 czerwca 2014 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbyło się spotkanie mieleckiej młodzieży z policjantami, w którym udział wzięli także uczniowie Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego – klasa 1A (klasa wojskowa).   Akcja prewencyjna ,,Ogólnopolski Głos Profilaktyki” dotyczyła problematyki nieletnich, uzależnień, prewencji kryminalnej oraz przemocy domowej. Młodzież, która w tym dniu wzięła udział w spotkaniu z policjantami miała okazję porozmawiać między innymi o profilaktyce uzależnień od papierosów , alkoholu, narkotyków czy internetu.

na spotkaniu z młodzieżą w Mielcu

               Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Wydział Zamiejscowy w Mielcu przygotowała debatę na temat przestępczości wśród nieletnich: diagnoza, prewencja, interwencja, resocjalizacja. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miasta Mielca oraz uczniowie szkół. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1A, 1E i 1K.

               W dniach 29.05. – 30.05.2014 r. młodzież naszej szkoły przebywała na wycieczce szkolnej w Pieninach. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy 1A (19 osób), 2D (12) i 1M (3). Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Zofia Fijałkowska (wych. klasy 2D), Roman Gruszecki (1A) oraz ks. Stanisław Olszak.

              W dniu 30.04.2014 r. uczniowie klasy 1A i 2A technikum elektronicznego o profilu wojskowym, w Zespole Szkół im. J. Groszkowskiego przebywali na strzelnicy w Mielcu.  

             Klaudia Kotwica, uczennica klasy 1A technikum elektronicznego o profilu wojskowym osiągnęła bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ,,Alchemik” – Grodzisk Mazowiecki 2014 r.

             W dniu 14.03.2014 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny, w którym udział wzięło 13 uczniów Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego w Mielcu. Wśród laureatów znalazła się jedna przedstawicielka naszej szkoły - Klaudia Kotwica, która nagrodzona została wyróżnieniem. Nauczycielem Klaudii jest mgr Ewa Kozdęba. Gratulujemy!

 

                                                                                   Uczniowie i wychowawca klasy 1A.

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm