W Zespole Szkół, 23 października br., został przeprowadzony program profilaktyczny KOREKTA. Jego głównym celem było zmniejszenie tendencji do ryzykownych zachowań  alkoholowych oraz identyfikacja ewentualnego problemu alkoholowego. W spotkaniu prowadzonym przez pracownika Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień, pana Leszka Piaseckiego wzięło udział 60 uczniów z klas maturalnych. Inicjatorką imprezy była pani pedagog, Ewelina Jaroń-Miotła.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm