Spis treści

 

 Niestety koniec

 

      Dobiegł końca realizowany projekt „Niemiecko – polska wymiana partnerska techników elektroników i elektryków. Po powrocie do szkoły stażyści, (uczniowie III a - technik elektronik i technik elektryk) dzielili się wrażeniami ze swoimi kolegami. Przygotowane przez nich prezentacje pokazywały ich pracę i naukę. Na konferencję podsumowującą realizowany projekt (17 czerwca) przedstawili przygotowane prezentacje i opowiadali o swoich wrażeniach z pobytu w Niemczech, podkreślali ogromne znaczenie umiejętności posługiwania się językami obcymi. Rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście z dużym zainteresowaniem wysłuchali młodych ludzi.

      W dniu zakończenia roku szkolnego (27 czerwca) otrzymali Certyfikat Europass Mobilności, który uroczyście został wręczony przez Dyrektora Szkoły w obecności całej społeczności szkolnej. Dokument ten potwierdza nabyte umiejętności i będzie miał ogromne znaczenia w trakcie poszukiwania pracy.

      Dobiegł końca jeden projekt, ale już zostały podjęte działania w celu realizacji kolejnego. Tym razem na staż pojadą uczniowie III klasy technikum hotelarskiego.

Życzymy Powodzenia

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu

 „Uczenie się przez całe życie”

Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną ani za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 69 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm