Szkoła okiem kamery

   

      w dniach 13-14 grudnia odbył się Podkarpacki Festiwal Nauki i Techniki w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania w Mielcu. Wielu wystawców reprezentujących mieleckie firmy, uczelnie i szkoły z regionu,  miało swoje stoiska. W śród nich znalazł się "Elektryk".

Na stoisku naszej szkoły mogliśmy oglądać najnowsze pomoce dydaktyczne - urządzenia techniczne wykorzystywane podczas kształcenia zawodowego uczniów. Nowoczesne wyposażenie wielu pracowni naszej szkoły, pozwala absolwentom ukończenie atrakcyjnych kierunków kształcenia zawodowego: elektryk, elektromechanik, elektronik, teleinformatyk czy mechatronik. Obecnie na rynkach pracy istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników posiadających wykształcenia techniczne. Uczniowie - absolwenci kończący atrakcyjne kierunki zawodowe, chętnie zatrudniani są przez pracodawców.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.