Szkoła okiem kamery

   

     3 grudnia uczniowie klasy I D i II F wraz z opiekunami p. Wiesławem Strycharzem i p. Zofią Fijałkowską odwiedzili mieleckie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu. Wizyta była zwieńczeniem akcji dobroczynnej przeprowadzonej już po raz dziesiąty na terenie szkoły. Uczniowie chętnie zaangażowali się w zbieranie darów dla czworonogów i obiecali, że systematycznie będą powtarzać tego typu akcje. Psy i koty mieszkające w schronisku otrzymały od młodzieży sporą dostawę karmy. Dodatkowo pracownicy schroniska oprowadzili młodzież po obiekcie, opowiadając na jakich zasadach można zostać wolontariuszem i pomagać bezdomnym zwierzętom.

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.