Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

 

           20.12.2011 w Zespole Szkół im. prof. J.Groszkowskiego  odbyło się  niecodzienne przedstawienie, bo w języku angielskim. Spektakl zatytułowany  „Snow White” (Królewna Śnieżka) wystawiła młodzież klasy 1 Technikum Usług Fryzjerskich pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego:  Natalii Treli i Lucyny Rybak. Tytułową role Królewny Śnieżki zagrała Joanna Gruszka. W rolę pięknego księcia wcielił się Michał Paśko, który uratował królewnę gorącym pocałunkiem. Profesjonalną grę aktorską zaprezentowała także Dominika Stępień stwarzając wyjątkową kreację pięknej, a zarazem złej królowej. W przedstawieniu wzięło udział także siedmiu krasnoludków oraz gajowy. W tej roli wystąpiła Marta Rymut.

          Przedstawieniu towarzyszyło kolędowanie, także w języku angielskim.      Najpiękniejsze piosenki  o Bożym Narodzeniu, takie jak : „Last Christmas”, „White Christmas”, „Silent  Night”, „Let it snow”, zaśpiewały uczennice klas        1 i 3 Technikum Usług Fryzjerskich: Agnieszka Zielińska, Joanna Gruszka, Wioletta Chudy, Anna Głodzik  przy akompaniamencie szkolnego zespołu muzycznego „Elektro”, w którego skład wchodzą: Bartłomiej Karczmarczyk (gitara), Marcin Tęczar (gitara), Karol Wróbel ( gitara basowa), Dawid Kilian (perkusja), Tomasz Muciek (keyboard), Paweł Wilk (puzon). Gościnnie wystąpiła studentka Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania Gabriela Pietras (skrzypce). Starania występujących i ich talenty aktorskie, muzyczne, wokalne doceniła młodzież ZS, która brawami nagrodziła młodych artystów.
        Za przedstawienie podziękował zaproszony na nie Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Mielcu - Stanisław Tomza oraz Dyrektor Szkoły – Zbigniew Witek.    
       Dekoracje do spektaklu przygotowały klasy: 3 Technikum Usług Fryzjerskich oraz 4 Technikum Hotelarskiego. Miłą niespodzianką był poczęstunek, który zakończył spektakl, świąteczne ciasteczka, upieczone przez    3 klasę Technikum Gastronomicznego pod opieką Małgorzaty Węgrzyniak.

Lucyna Maryniak

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2022 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.