20.12.2011 w Zespole Szkół im. prof. J.Groszkowskiego  odbyło się  niecodzienne przedstawienie, bo w języku angielskim. Spektakl zatytułowany  „Snow White” (Królewna Śnieżka) wystawiła młodzież klasy 1 Technikum Usług Fryzjerskich pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego:  Natalii Treli i Lucyny Rybak. Tytułową role Królewny Śnieżki zagrała Joanna Gruszka. W rolę pięknego księcia wcielił się Michał Paśko, który uratował królewnę gorącym pocałunkiem. Profesjonalną grę aktorską zaprezentowała także Dominika Stępień stwarzając wyjątkową kreację pięknej, a zarazem złej królowej. W przedstawieniu wzięło udział także siedmiu krasnoludków oraz gajowy. W tej roli wystąpiła Marta Rymut.

          Przedstawieniu towarzyszyło kolędowanie, także w języku angielskim.      Najpiękniejsze piosenki  o Bożym Narodzeniu, takie jak : „Last Christmas”, „White Christmas”, „Silent  Night”, „Let it snow”, zaśpiewały uczennice klas        1 i 3 Technikum Usług Fryzjerskich: Agnieszka Zielińska, Joanna Gruszka, Wioletta Chudy, Anna Głodzik  przy akompaniamencie szkolnego zespołu muzycznego „Elektro”, w którego skład wchodzą: Bartłomiej Karczmarczyk (gitara), Marcin Tęczar (gitara), Karol Wróbel ( gitara basowa), Dawid Kilian (perkusja), Tomasz Muciek (keyboard), Paweł Wilk (puzon). Gościnnie wystąpiła studentka Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania Gabriela Pietras (skrzypce). Starania występujących i ich talenty aktorskie, muzyczne, wokalne doceniła młodzież ZS, która brawami nagrodziła młodych artystów.
        Za przedstawienie podziękował zaproszony na nie Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Mielcu - Stanisław Tomza oraz Dyrektor Szkoły – Zbigniew Witek.    
       Dekoracje do spektaklu przygotowały klasy: 3 Technikum Usług Fryzjerskich oraz 4 Technikum Hotelarskiego. Miłą niespodzianką był poczęstunek, który zakończył spektakl, świąteczne ciasteczka, upieczone przez    3 klasę Technikum Gastronomicznego pod opieką Małgorzaty Węgrzyniak.

Lucyna Maryniak

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 104 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm