Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce zrealizowało IX edycję ogólnopolskiego konkursu „Moja szkoła w UE – edycja powrót do szkoły. Warunkiem udziału szkoły było przygotowanie opracowania w dowolnej formie na jeden z dwóch obszarów tematycznych, dotyczących wolontariatu lub priorytetów polskiej Prezydencji.

 

 

 

Wzięły w nim udział uczennice klasy trzeciej technikum hotelarskiego w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego, Natalia Ćwięka, Beata Surowiec i Karolina Wilk.

 

 

 

Przygotowana przez uczennice prezentacja odnosiła się do tematu „Wolontariat dla tych, którzy pomagają czy dla tych, którym pomagamy?”. W ostatnim tygodniu listopada w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania Wojewódzka Komisja Oceniająca wyłoniła laureatów. Przygotowana przez uczennice prezentacja multimedialna zdobyła trzecie miejsce. Opiekunem uczennic była Marzanna mazur – Witek.

 

Zobacz pracę konkursową

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 104 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm