Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

 

           

 

30 edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® i Targami Wina ENOEXPO® były kluczowym wydarzeniem dla branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej w Polsce. W tym roku targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających, dzięki ciekawej i zróżnicowanej ofercie wystawienniczej i bogatemu programowi merytorycznemu targów. Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę produktów dla hoteli, obiektów wypoczynkowych, restauracji i innych lokali gastronomicznych, a także żywność, napoje oraz wina z całego świata.

Uczniowie klas o profilu technik hotelarstwa wraz z opiekunami p .Zofią Fijałkowską i p. Beatą Gruszecką wzięli udział w tym wydarzeniu. Udział w targach był doskonałą lekcją praktyki z dziedziny usług hotelarskich i gastronomicznych ,które są treścią egzaminów zawodowych. Tegoroczne targi z racji jubileuszu były pełne niespodzianek, dały szanse naszej młodzieży na udział w warsztatach i seminariach tematycznych. Spotkania odbywały się w kilku salach konferencyjnych oraz specjalnie zaaranżowanej Kuchni Mistrzów. Uczniowie mogli podziwiać pokaz sztuki kelnerskiej, pokazy kulinarne przygotowane przez uczniów szkół o profilu gastronomicznym. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkania ponieważ swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się z nami branżowi eksperci, trenerzy oraz znani eksperci kulinarni.

 

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2023 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.