Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

 

       Bartosz Wnuk, uczeń czwartej klasy  technikum teleinformatycznego w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego, został finalistą XLVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Finał olimpiady odbył się w dniach 23 – 24. 02. 2023r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Stefana Banacha w Jarosławiu. Tegoroczne rozgrywki odbyły się, podobnie jak poprzednie edycje, dwuetapowo: etap pierwszy w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – (3 lutego 2023 r.) – test pisemny w celu wyselekcjonowania najlepszych szesnastu zawodników w każdej grupie tematycznej; etap drugi w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Stefana Banacha w Jarosławiu część praktyczna i finały. Zdolny wychowanek Elektryka znalazł się w ścisłej dziesiątce najlepszych uczniów w dziedzinie teleinformatyki. Jako finalista ogólnopolskiej olimpiady otrzymał formalną obietnicę przyjęcia na dowolny kierunek Akademii Górniczo – Hutniczej  oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.   

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2023 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.