Szkoła okiem kamery

   

             We wtorek 14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Zakochanych, czyli uwielbiane przez wszystkich walentynki. Dzień, w którym celebrujemy miłość, to doskonała okazja do oderwania się od codziennych obowiązków.  Samorząd uczniowski zaproponował, aby wszyscy chętni przebrali się w dowolne walentynkowe stylizacje w kolorze czerwonym, które oprócz rozrywkowych funkcji miały zapewniać prawo do niepytania w tym dniu.

            Jak co roku zorganizowaliśmy również pocztę walentynkową. Wypełnioną i zaadresowaną kartkę okolicznościową uczniowie wrzucali do przygotowanej skrzynki pocztowej. Wyznaczone osoby z Samorządu Uczniowskiego w dniu 14 lutego roznosili walentynki do adresatów.

            Dzień Świętego Walentego, to święto nie tylko miłości, ale i kreatywności i oryginalnych pomysłowych działaniach, którego celem było zintegrowanie zespołów klasowych poprzez wspólną zabawę konkursową „Walentynkowa Stylizacja”, w której udział miało wziąć jak najwięcej uczniów z danej klasy.

Klasyfikacja konkursu „Walentynkowa Stylizacja”

I miejsce klasa 4D - 6 pkt

II miejsce klasa 3F - 4 pkt

III miejsce klasa 1D - 2 pkt

 

Klasyfikacja po piątym etapie akcji „Zgrana klasa”

I miejsce klasa 4D - 19 pkt

II miejsce klasa 3A - 16 pkt

III miejsce klasa 1M - 14 pkt

IV miejsce klasa 2B - 11 pkt

IV miejsce klasa 3C i IF - 10 pkt 

 

            Samorząd Uczniowski dziękuje tym, którzy wykazali się pomysłowością i poczuciem humoru oraz dużym zaangażowaniem i wspaniałą współpracą.

Zachęcamy również do udziału w dniu 21.03.2023r., w kolejnym VI etapie akcji Zgrana klasa „Dzień bez plecaka”

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

 

Praktyki zagraniczne FERS

***************************

 

   

Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

   
Copyright © 2024 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.