Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik elektryk zostali objęci profesjonalnym patronatem przez mielecką firmę ENERGIA EURO PARK Sp. z.o.o. Stosowną umowę podpisali w tej sprawie dyrektor szkoły, Pani Lidia Gereło oraz prezes zarządu spółki, Pan Tomasz Tłusty. Współpraca obu podmiotów obejmuje organizację zajęć dydaktycznych, szkoleń oraz pokazów demonstracyjnych. Dzięki nauce w klasie patronackiej młodzież będzie na bieżąco śledzić nowości technologiczne, zdobywać odpowiednie przygotowanie zawodowe oraz podnosić kwalifikacje niezbędne do poruszania się na rynku pracy. Co ważne, w miarę możliwości, szkoła oraz mieleckie przedsiębiorstwo będą także współpracować przy opracowaniu i organizowaniu kierunków kształcenia związanych z elektroenergetyką. Pierwszym, wymiernym dowodem kooperacji były cenne nagrody ufundowane przez firmę ENERGIA EURO PARK dla uczestników Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej Elektro-Tech organizowanego przez naszą placówkę.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2022 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.