Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

 

W dniu 6 grudnia 2021 w naszej szkole odbyły się Mikołajki Można było zobaczyć wiele Mikołajów i Mikołajek, gdyż uczniowie ubrani w czapki Mikołaja byli zwolnienie z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek, z kolei Ci, którzy byli przebrani za Mikołaja otrzymali dodatkowe zwolnienie W tym dniu uczniów przy wejściu do szkoły witał św. Mikołaj, który wraz z pomocnikami częstował grzeczne dzieci cukierkami zakupionymi przez Dyrekcję Szkoły .

Na korytarzu szkolnym przeprowadzono też mikołajkowy kiermasz, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski i klasy hotelarskie z paniami: Magdaleną Babulą, Zofią Fijałkowską i Agnieszką Kusak. Podczas długiej przerwy sprzedawano wyroby cukiernicze, takie jak: pięknie udekorowane świąteczne pierniki, choinki z piernika, świeżutkie drożdżówki z nadzieniem budyniowo-jabłkowym, rogaliki z marmoladą oraz dekoracje świąteczne . Wszystko przygotowali uczniowie kształcący się zawodzie technik hotelarz w klasach : 3D, 3 BG . Dodatkowo organizacyjnie wspierała ich klasa 2 D

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2022 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.