Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WCR w Mielcu

 

      Wiele wymiarów koloryzacji ,,Tahe" - to tematyka profesjonalnego szkolenia firmy fryzjersko-kosmetycznej HAARHAUS w Dębicy, w którym 08.11.2021r. uczestniczyły nauczycielki fryzjerstwa z ZS im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu wraz z zainteresowanymi uczennicami. Koloryzacja ,,Tahe" to farbowanie włosów dopasowane do współczesnych potrzeb klientów, dające efekt łagodnej natury na włosy oraz pozwalające na efektywną pracę w salonie. Szkoleniu towarzyszyła miła, sympatyczna atmosfera, która sprzyjała osiągnięciu nietuzinkowych efektów koloryzacji. Hiszpańska linia koloryzacji ,,Tahe" posiada pięć typów koloryzacji, do których należą:

1.Lumiere Express - najbardziej uniwersalna linia ,,Tahe".

2.Lumiere Express 10M - szybkie i skuteczne krycie siwizny.

3.Organic Care - koloryzacja organiczna dla kobiet w ciąży, alergików i osób z powikłaniami Covid 19.

4.Lumiere Soft - tonery w postaci koktajli.

5.Ionic - koloryzacja bezpośrednia bez oksydantu. Polecamy!

 

      Dodatkowo w ramach współpracy z Firmą HAARHAUS młodzież naszej Szkoły z profilu Technik Usług Fryzjerskich i profilu Szkoły Branżowej Fryzjer uczestniczyła w szkoleniach na temat zastosowania i konserwacji nowoczesnego sprzętu fryzjerskiego znanych marek producentów. Dowiedziała się o różnych nowościach rozwiązań techniczno-technologicznych jakie wprowadzają na rynek firmy produkujące sprzęt fryzjerski. Obejrzała film pod tytułem ,,Proces technologiczny produkcji nożyczek fryzjerskich". Uczniów wykazujących się aktywnością, Firma szkoląca nagradzała upominkami. Praktyczna wiedza i szkolenie techniczne wpłyną na ergonomię pracy przyszłych fryzjerek a także nowoczesną organizację własnego warsztatu pracy.

      Z kolei dzięki współpracy z Firmą PIVOT POINT- Szkolna Pracownia Stylizacji Fryzur w ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu została doposażona w magnetyczne modele główek i model głowy z czterema formami fryzur do wykonywania rysunków technicznych projektowania fryzur w zakresie strzyżenia, koloryzacji i formowania fryzury zgodnie z życzeniem klienta.

      Wielowymiarowość kształcenia fryzjersko-kosmetycznego wpływa na uzyskanie wysokiego poziomu wykształcenia zawodowego. Przed młodzieżą stoi perspektywa pracy w atrakcyjnym i popłatnym zawodzie. Serdecznie dziękujemy zatem kierownictwu, trenerom Firmy HAARHAUS, PIVOT POINT oraz Dyrekcji Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu za koordynację szkoleń i wszechstronną możliwość wzbogacenia wiedzy i bazy dydaktycznej.

   

Klasy mundurowe  

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2022 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.