Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

            W ubiegłą środę  (10 listopada  2021r.) w naszej szkole  odbyła się XXXV edycja Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.  Zawody były przeprowadzone w trybie stacjonarnym,  we właściwym  reżymie  sanitarnym,  wynikającym z sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju i  zgodnie z rozporządzeniem Komitetu Głównego Olimpiady. Przed rozpoczęciem etapu szkolnego,  uczestników odwiedziła vice-dyrektor ZS Pani Elżbieta Bąk, aby życzyć młodzieży  powodzenia i osiągnięcia  jak najlepszych rezultatów.

           Mimo,  że przedmiot  „Podstawy ekonomii” nie jest nauczany w naszej szkole,  dziewięciu   odważnych  zdecydowało się zmierzyć  z trudnymi zadaniami opisowymi i testowymi z tej dziedziny. Pytania, na które musieli odpowiedzieć uczestnicy olimpiady dotyczyły   roli giełdy papierów wartościowych w finansowaniu działalności gospodarczej oraz znaczenia rynku kapitałowego dla gospodarstw domowych i nie tylko. W  etapie szkolnym uczestniczyli uczniowie: Elżbieta Szostek, Igor Jajeśnica  (3Bg),  Adam Kowalik, Mikołaj Giec, Mikołaj Czachor, Adrian Tęcza, Hubert Żmuda, Maksymilian Kowalik, Mikołaj Marciniak (3Cg).

                Skład Komisji Szkolnego Etapu – Wioleta Pezda, Zofia Fijałkowska, Natalia Trela. Koordynator przedsięwzięcia Natalia Trela. Opiekunami merytorycznymi były: Wioleta Pezda, Natalia Trela.  Koordynator przedsięwzięcia - Natalia Trela.    

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW  NASZEJ ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.