Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

30 października 2021r. w Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie, odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Obronnym, zorganizowane przez PTG „Sokół” Rymanów. W zawodach wzięło udział sześć Towarzystw Gimnastycznych z południowej Polski. Wśród nich  był  PTG „Sokół 1893” Mielec,  którego reprezentację stanowili uczniowie 3A technikum  elektronicznego o profilu wojskowym z naszej szkoły, w składzie:  Julia Mowsesian, Kamil Kościelny i Kacper Kłoda.

Dwubój obronny składał się z dwóch konkurencji: toru przeszkód i strzelania z karabinka laserowego oraz strzelectwa kulkowego na strzelnicy (kbks 50m.). Miło nam poinformować, że na strzelnicy najlepiej radziła sobie  Julia Mowsesian, zajmując I miejsce w tej konkurencji! Kamil Kościelny i Kacper Kłoda zajęli III miejsce w dwuboju drużynowym  mężczyzn, a cały nasz zespół zajął ostatecznie IV miejsce w całej rywalizacji.

W uroczystym podsumowaniu zawodów obronnych Burmistrz Gminy Rymanów – pan Wojciech Farbaniec oraz Dyrektor ZSP w Rymanowie – pani Beata Szczechowska. podkreślali ogromną rolę Polskich Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w  wychowaniu młodzieży, kształtowaniu postaw patriotycznych i wyrabianiu sprawności fizycznej.  

Całej naszej drużynie serdecznie gratulujemy!

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.