Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

       W dniu 4.11.2021r. w Zespole Szkół im. prof.  J. Groszkowskiego w Mielcu  odbył się konkurs matematyczny i fizyczny dla 25 reprezentantów klas maturalnych w ramach obchodów Dnia Przedmiotów Ścisłych 2021/22.

Celem imprezy zorganizowanej przez nauczycieli matematyki, fizyki i chemii była popularyzacja tych dziedzin wiedzy, a także doskonalenie umiejętności  rozwiązywania zadań przygotowujących do  matury. Na początku spotkania młodzież zgromadzona w auli szkolnej została przywitana przez Dyrektora szkoły -  panią Lidię Gereło. Następnie uczniowie oglądnęli przygotowaną przez panią Mariolę Krepę  prezentację multimedialną o Isaacu Newtonie, a po jej zakończeniu rozwiązali test związany z nią tematycznie. Dużym zainteresowaniem  cieszył się też film poświęcony naszemu słynnemu rodakowi Ignacemu Łukasiewiczowi, przygotowany przez panią Ewę Kozdębę. Kolejnym punktem programu był turniej matematyczny, opracowany przez przewodniczącą komisji przedmiotów ścisłych panią Małgorzatę Barnaś. Współzawodnictwo w miłej i przyjaznej atmosferze sprzyjało osiągnięciu bardzo dobrych wyników, a przy okazji  było znakomitą powtórką przed zbliżającą się  maturą.

 

W zawodach uzyskano następujące rezultaty:

I miejsce reprezentanci  klasy 4C w składzie :

Konrad Kanach, Michał Knap, Mariusz Kolb, Daniel Ludwikowski i Sebastian Magdziak

II miejsce reprezentanci  klasy 4A w składzie :

Jakub Płaza, Karol Tomczyk, Krystian Wieczerzak i Kacper Wójcik

III miejsce ex aequo :

reprezentanci klasy 4E  w składzie: Alicja Ciejka. Jakub Ciemięga, Joanna Starzyk .Jakub Zieliński , Angelika Pieróg  i 3Eg w składzie : Dominik Buczek, Vladysłav  Pnyevskyy, Dawid Sowa, Aleksander Szumilas oraz Michael Wyparło.

            Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na maturze!

Organizatorzy:

M. Barnaś

A. Batko

E. Kozdęba

A. Kozioł

M.Krępa

M. Wydrzyńska

   

Klasy mundurowe  

 

 

 

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.