Partnerzy projektu:

 

- Biuro do spraw  „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

- jednostka patronacka: 3 Podkarpacka Brygada Obrony  
  Terytorialnej w Rzeszowie im. płk. Ł. Cieplińskiego, ps. ”Pług”

- Starostwo Powiatowe w Mielcu

- 33 batalion lekkiej piechoty w Dębicy

- WKU Mielec

 

        Końcem kwietnia w Warszawie odbyła się wideokonferencja, podczas której minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, spotkał się z kadetami klas mundurowych. Impreza była podsumowaniem III edycji rządowego programu: Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe. Wśród 185 polskich placówek prowadzących takie odziały znalazł się również Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Jak zapewnił minister, absolwenci klas wojskowych, dzięki uzyskanym certyfikatom, otrzymają dodatkowe punkty w procesie rekrutacji na uczelnie wojskowe i odbędą skróconą służbę przygotowawczą. Po jej ukończeniu kadeci zostaną żołnierzami rezerwy i będą mogli rozpocząć starania o przyjęcie do służby w Wojsku Polskim. Tak liczne przywileje sprawiają, że klasy mundurowe cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży – obecnie we wszystkich programach MON uczestniczy blisko 11 tys. uczniów.

   

Klasy mundurowe  

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.