Natalia Tylutka, uczennica klasy IV D technikum hotelarskiego, awansowała do etapu centralnego ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Finały wojewódzkie odbyły się 18 grudnia br. i polegały na rozwiązaniu 60-minutowego testu online złożonego z 63 pytań. Zagadnienia obejmowały m. in. kalendarium rozwoju druku, prasy, radia, telewizji i Internetu, pytano również o gatunki medialne oraz rozwój środków, form i modeli komunikowania. Trzeci etap zawodów odbędzie się 12-13 marca w Warszawie. Organizatorem olimpiady jest Uniwersytet Warszawski przy współpracy z Ministerstwem Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, Kancelarią Sejmu i Senatu oraz Samorządem Województwa Mazowieckiego. Opiekunem Natalii był Dariusz Dudek.

   

Klasy mundurowe  

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm