Konkurs na ulotkę zawierającą przepis potrawy rybnej lub fryzurę świąteczną, na rodzinne spotkanie przy Wigilii z życzeniami świątecznymi, prowadzony był w ramach udziału komisji przedmiotów zawodowych EHF w akcji MEN #RazemNaŚwięta2020 i trwał od 14 do 18 grudnia 2020r. W konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu. Wybór prac był niezwykle trudny. Ocenie podlegała m.in. świąteczna szata graficzna ulotki, samodzielność wykonania potrawy lub fryzury oraz zamieszczone życzenia. Finał konkursu odbył się 20 grudnia 2020r., kiedy to obchodzi się #DzieńRyby. Zgodnie z regulaminem konkursu wyłoniono 3 najlepsze prace oraz przyznano 5 wyróżnień.

Wśród najlepszych znaleźli się:

  1. Karolina Dworak, klasa 2Bg
  2. Nikola Kołaczyk, klasa 2Mg
  3. Sylwia Muniak, klasa 3D

Wyróżnieni to: Wiktoria Tomecka, klasa 1M; Magdalena Krzysztofik, klasa 3D; Igor Jajeśnica, klasa 2Bg; Anita Działo, klasa 3D; Dagmara Zawiślak, klasa 3D.

Ulotki zostaną wydrukowane i rozdane w najbliższym otoczeniu. Zostaną też wysłane do domu dziecka i do instytucji wspierających wolontariat. Nagrody i dyplomy już czekają. Prosimy o cierpliwość w określeniu sposobu ich przekazania. Serdecznie dziękujemy licznym uczestnikom konkursu i gratulujemy sukcesów. Życzymy wszystkim uczestnikom i kibicom konkursu szczęśliwych, kojących, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorzy konkursu: Agnieszka Kusak i Iwona Żola.

   

Klasy mundurowe  

   

Jakość powietrza  

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2021 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm