W dniu 01.10.2020r w naszej szkole odbył się I etap VIII Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. Podkarpacka Komisja Konkursowa opublikowała listę uczniów, którzy przeszli do kolejnego etapu. Miło nam poinformować, że dwóch uczniów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego tj. Szymon Piłat z klasy 2Cg i Jakub Ciemięga z klasy 3E. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów  w zmaganiach z trudną, polską ortografią. Opiekę nad uczniami sprawują: p .Marta Stachura i p. Halina Bednarz.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm