Jest nam miło przedstawić kolejną utalentowaną artystycznie uczennicę z naszej szkoły.

 Julia ma 16 lat i  jest uczennicą klasy 2D w technikum o profilu fryzjerskim. Jej pasję i talent odkryła pani Natalia Trela,  nauczycielka  przedsiębiorczości , która zachęciła dziewczynę do podzielenia się z innymi swoimi pracami. 

        Julia rysuje odkąd pamięta:  długopisem na lekcji, ołówkami w szkicowniku czy farbami akrylowymi na desce. Młoda artystka nie uważa swoich  prac za idealne. Wciąż się uczy na własnych błędach i próbuje doskonalić technikę.

        Podczas wakacji Julia stworzyła wiele projektów, nie tylko na kartce, ale chociażby na deskorolkach. Ozdabiała też  plecaki, malując na nich różne motywy.

       Julia chce się ciągle rozwijać. Ma zamiar rysować większe formaty, zamierza też  skupić się na podkreśleniu szczegółów swoich prac. A wszystko to po to, żeby jak najwierniej oddać realizm na swoich rysunkach.

        Według Julii w  rysowaniu najlepsze  jest to, że można cały czas się uczyć czegoś nowego i szlifować swoje umiejętności.  Do tego potrzeba wielu lat, a im wyżej postawiona  poprzeczka tym lepszy rezultat – twierdzi uczennica. 

        W przyszłości Julia chciałaby robić tatuaże, tak jak jej tata.  Jej zdaniem tworzenie dzieła na ciele sprawia ogromną satysfakcję zarówno jak tatuażyście,  jak i klientowi.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm