Natalia Tylutka, uczennica technikum hotelarskiego w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, została laureatką eliminacji krajowych w X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego. Zadaniem uczennicy było napisanie obszernej pracy interpretacyjnej realizującej temat: Od lat trzynastu w pełnej izolacji – Kaczmarski w poezji o represji władzy wobec obywateli. Jury, złożone m. in. z pracowników dydaktycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, wysoko oceniło tekst mielczanki i zaprosiło ją do finału, który ostatecznie odbędzie się w czerwcu w siedzibie Centrum Młodzieży w Krakowie. W bieżącym roku w ostatnim etapie zmagań weźmie udział jedynie jedenaście osób z całej Polski. Opiekunem uczennicy był polonista, Dariusz Dudek.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm