W piątek, 24 kwietnia, uczniowie pięciu najstarszych oddziałów Technikum Nr 4 odebrali świadectwa poświadczające ukończenie szkoły średniej. Dyrektor Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, Pani Lidia Gereło, pogratulowała wszystkim maturzystom i życzyła powodzenia w dorosłym życiu. Z powodu panującej epidemii, przemówienie zostało przygotowane w formie audiowizualnej. Mimo trudnych warunków, Pani Dyrektor nie zapomniała podziękować wyróżniającym się abiturientom. Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Krystian Labak (5,09) i Mateusz Nycek (5,18) z klasy IV A; Dawid Wałęga (5,08) z IV B; Kacper Kopera (4,92) z IV C; Paulina Łączak (5, 27), Wioletta Bura (5,18), Weronika Kardyś (5,09), Anna Jurek (4,82) z klasy IV D oraz Klaudia Dunaj (4,85) z klasy IV E. Pani Dyrektor pamiętała również o uczniach, którzy przez cztery lata edukacji angażowali się w życie szkoły. Za swą aktywną działalność upominki otrzymali: Laura Michoń i Nikodem Gałat (4 A), Jakub Jagoda i Nikodem Leś, Piotr Wrażeń (4 C) oraz Wiktoria Mikołajczyk (IV D). Pani Dyrektor, w swoim apelu, podziękowała również wychowawcom oraz nauczycielom pracującym w klasach maturalnych, życzyła również powodzenia podczas egzaminów dojrzałości.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm