I Powiatowy Konkurs na Esej w Języku Angielskim  „Essay Expert 2020” , ogłoszony   przez dyrekcję Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, został rozstrzygnięty. Lingwistyczne współzawodnictwo przeznaczone było dla  uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie Powiatu Mieleckiego. Zadaniem uczestników było zredagowanie eseju na temat: Moja wizja świata za sto lat.  Na konkurs wpłynęło ponad 70 prac, wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie i wybór najlepszych stanowił nie lada wyzwanie. 

Ostateczny werdykt przedstawia się następująco:

 

I miejsce - Sylwia Sylwet, uczennica VIII klasy Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tuszymie, opiekun: Ewelina Marszałek

 

II miejsce – Norbert Sypek, uczeń VIII klasy Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Podborzu, opiekun: Justyna Kurczab

 

III miejsce ex aequo  – uczennice VII klasy Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu,  Kamila Pęgiel,  opiekun: Agnieszka Lamot-Kulawiec oraz Zofia Grzelak, opiekun: Ewa Ginter

 

Wyróżnienie -   Karolina Foltak, uczennica VII klasy Społecznej Szkoły Podstawowej w Złotnikach, opiekun: Karolina Wyka

 

Konkurs znajduje się w kuratoryjnym wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych w roku szkolnym 2019/2020, które mogą być wymienione na świadectwach ukończenia szkoły podstawowej, dzięki czemu laureaci „Essay Expert 2020” otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. Pomysłodawcą i koordynatorem powiatowego konkursu jest Magdalena Surdej.

 

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm