"W związku z rozporządzeniem MEN z dnia 11.03.2020 r. w sprawie zawieszenia zajęć w szkołach i innych placówkach oświatowych informujemy, że planowany pierwotnie na 21. marca II etap i finał Konkursu Wiedzy Technicznej "Elektro-Tech" zostaje przesunięty. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić nowego terminu realizacji konkursu - będzie on zależny od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju i dalszych rozporządzeń Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wszelkie zmiany i nowe ustalenia będą na bieżąco zamieszczane na stronie konkursu."

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm