Szkoła okiem kamery

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasi uczniowie -  zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec, zdobyli w miniony weekend dwa złote medale podczas Halowych Mistrzostw Polski PZLA w kategoriach wiekowych U18 i U20. Zawody odbywały się w Toruniu w dniach 14-16 lutego 2020r.

W chodzie sportowym na 5000 m w kategorii U18 złoty medal zdobył  Kamil Piecuch – uczeń kl. 1KG. Drugie złoto w kategorii U 20 wywalczył  w trójskoku Kamil Wąż – uczeń kl. 3B. Obaj nasi uczniowie zostali również powołani do kadry narodowej na mecz, co jest dla nich wielkim sukcesem! W zawodach uczestniczył również Jakub Róg z kl. 1C, który zdobył  9 miejsce w trójskoku w kategorii U18. Wszystkim trzem naszym uczniom i zawodnikom LKS Stal Mielec serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!